اولین دوره ستاد ساماندهی جوانان در سال ۹۸ برگزار شد

اولین ستاد ساماندهی جوانان در سال ۹۸ در شهرستان سراب برگزار شد


به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب اولین ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سراب با حضور اعضای ستاد و فرماندار شهرستان سراب در حضور جوانان ورزشکار سراب در محل فرمانداری شهرستان سراب برگزار شد

در این جلسه دکتر ثقفی با تبریک اعیاد شعبانیه و روز ارتش بیان داشتند :

جوانان اساس و ستون تمام تصمیم گیریها در کشور هستند و نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری بنام سال رونق تولید و تاکید ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب بر استفاده از جوانان نیز بر این اساس است که اگر تولید رونق یابد در نتیجه اشتغال اتفاق خواهد افتاد و جوانان زیادی شاغل خواهند شد و در پی آن نیز امید و نشاط در جامعه افزایش خواهد یافت و نگاه امیدوارانه به آینده باعث پیشرفت ، توسعه و رفاه خواهد شد .

فرماندار شهرستان سراب افزود :بایستی برای جوانان در همه حوزه ها از جمله اشتغال و ازدواج برنامه ریزی داشته باشیم . تجربه نشان داده اگر به جوانان مسئولیت داده شود بهتر میتوانند نسبت به بزرگسالان وظایف خود را انجام دهند ، همچون جنگ تحمیلی که بیشتر فرماندهان جوانان بودند.

وی در ادامه افزود : البته این بدان معنا نیست که مدیران باتجربه کنار گذاشته شوند بلکه باید از آنان در زمینه مدیریت ستادی و قانونگذاری بهره برد و از جوانان مستعد نیز در حوزه مدیریت عملیاتی و سطح پایین که نیاز به انرژی بیشتری است استفاده کرد .

در پایان فرماندار ضمن آرزوی موفقیت برای جوانان شهرستان در همه زمینه ها از گروهی از جوانان ورزشکار شهرستان با اهدای لوح ، تقدیر و تشکر نمودند.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *