جوانان به بدنه مدیریت هیئت های ورزشی سراب تزریق خواهند شد

جوانان به بدنه مدیریت هیئت های ورزشی سراب تزریق خواهند شد

کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که بیان داشتند : جوانان، چون پرچمدار، بدنه و عقبه ی نظام هستند، باید همیشه در صحنه باشند. تربیت شوند آموزش ببینند و مبارزه کنند عنوان کرد :  پیرو سخنان مقام معظم رهبری اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب هیئت های ورزشی را که فعالیتشان کم رنگ یا  مسکوت میباشد به دست جوانان خواهد سپرد .

عباسقلی پور با اشاره به اینکه عده ای از هیئت ها با عدم توانایی در مدیریت مجموعه خود و کمکاری خود سعی در زیر سوال بردن مجموعه اداره ورزش و جوانان شهرستان را دارند و میخواهند فعالیت این ادراه را کم رنگ نشان دهند خاطر نشان کرد سراب شهر شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهر سرداران رشیدی هست که جانانه در مقابل ناملایمتی ها ایستاده و از جان خود گذشتند اکنون نیز این جوانان در این شهر وجود دارد هیئت های ورزشی که فعالیتشان کم رنگ بوده و یا مسکوت میباشد به دست جوانان انقلابی سپرده خواهد شد تا شاهد شکوفایی این رشته ورزشی باشیم .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب خاطر نشان کرد نخواهد گذاشت عده ای با کمکاری بطوری که در طول سال یک برنامه ورزشی در کارنامه خود ندارند سعی در زیر سوال بردن زحمات این اداره و هیئت های فعال داشته باشند وی با اشاره به در نزدیک بودن سال جدید مطرح کرد در پایان سال  ۹۷ از هیئت های ورزشی فعال ، داوران و مربیان فعال که برای ارتقای ورزش سراب بدون هیچ چشم داشتی فعالیت نموده اند تجلیل خواهد شد تا از زحمات این عزیزان قدردانی شود .

وی با اشاره به برگزاری بیش از ۱۰۰ برنامه ورزشی بمناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر در سطح شهرستان  سراب توسط هیئت های ورزشی  از تمامی روسای هیئت ها و متولیان این برنامه ها تقدیر نمود .

 

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان سراب

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *